Днями відбулось чергове засідання хімічного лекторію, який відновив свою роботу після канікул. Нагадаємо, що цей пізнавальний захід для школярів й абітурієнтів кафедра харчової хімії проводить вже другий рік.

Незважаючи на карантин і небезпеку усіляких вірусів, вже з самого ранку наші гості були готові до нової подорожі у хімічний Всесвіт.

На початку засідання юні хіміки прослухали міні-лекцію від старшого викладача Христини Омельченко на тему «Суміші та розчини». Треба зазначити, що цьому питанню завжди приділяється багато уваги в завданнях ЗНО. Тому наші абітурієнти отримали вичерпну інформацію та відповіді викладачів кафедри харчової хімії на свої запитання.

Після теоретичного блоку лекторію слухачі перейшли до лабораторного корпусу, де на практиці закріпили набуті знання. В лабораторії працювали доцент Олег Кроніковський, старший викладач Тетяна Петренко. Допомагали викладачам наші лаборанти, яким були дуже вдячні абітурієнти. Практична частина лекторію була організована, зазвичай, на самому високому рівні!

Наприкінці засідання ми нагадали випускникам шкіл про олімпіаду НУХТ з хімії, заочний тур якої триває до 10 березня 2020 року. Викладачі наголосили, що перемога в олімпіаді додає цілих 20 додаткових балів до ЗНО! Тож, порада вступникам – не зволікайте, реєструйтесь для участі і вже наступного вересня ви приєднаєтесь до нашої студентської родини!

До зустрічі у березні, на весняному засіданні хімічного лекторію!