Хоч на вулиці сніжно та морозно, але для цьогорічних абітурієнтів настають спекотні дні. Так багато треба встигнути до сесії ЗНО 2021 року! Тому для допомоги майбутнім вступникам, кафедра харчової хімії нашого університету вже традиційно продовжує серію хімічних лекторіїв. Чергове засідання цього цікавого, пізнавального заходу відбулось 13-го лютого. Карантинні заходи не завадили провести засідання у дистанційному форматі.

Темою лекторію, який провела кандидат хімічних наук, доцентка кафедри харчової хімії Віра Іщенко, була «Основні хімічні поняття. Розв’язування завдань ЗНО минулих років з цієї теми» . Школярі активно брали участь у вирішенні задач, які запропонувала лектор та мали змогу з’ясувати складні хімічні питання.

Зустріч пройшла у результативній і напруженій праці, в атмосфері цікавого спілкування. Наприкінці лекторка нагадала абітурієнтам про Олімпіаду НУХТ з хімії. Взявши участь в цьому заході можна отримати 20 додаткових балів до сертифіката ЗНО при вступі до нашого університету!