Проведення кафедрою харчової хімії олімпіади серед студентів нашого університету вже стало доброю традицією, яку і цього року підтримало 40 студентів ННІХТ та факультету БТЕК. Незважаючи на чудову весняну погоду за вікном та бурхливе, насичене усілякими навчальними завданнями, студентське життя, 26 лютого наші юні хіміки вступили у чесну боротьбу за призові місця та вихід у наступний етап Всеукраїнської хімічної студентської олімпіади. Дуже приємно було бачити наших «старожилів» - минулорічних переможців і призерів міжуніверситетського етапу! А також ми були раді зацікавленості у змаганні першокурсників, які тільки почали опановувати всі тонкощі хімії!

Але боротьба – є боротьба! Всі студенти «на рівних» вирішували складні завдання, яке підготувало прискіпливе жюрі у складі доцентів кафедри харчової хімії Наталії Сімурової, Віри Іщенко та Веніаміна Фоменко. В результаті запеклого інтелектуального двобою перемогу вибороло нове покоління майбутніх біотехнологів! Але й досвідчені «олімпійці» не здали свої позиції!

І місце – Охмакевич Анастасія (БТ-1-1)

ІІ місце – Гук Євген (БТ-3-1)

ІІІ місце – Кармашов Олександр (ННІХТ-2-2) та Лобода Анастасія (БТ-1-1).

Вітаємо призерів та бажаємо величезного наукового натхнення, успіхів у навчанні та нових перемог вже на Всеукраїнському рівні! Пишаємось вами! НУХТ - тільки вперед!