Якщо б ви запитали будь-якого професора чи доцента: «Що б Ви хотіли повторити у своєму житті?», ви би почули впевнену відповідь: «Звісно, студенськи роки!». Тому що життя «спудея» складається не лише з сесій, кропіткої праці в лабораторії та бібліотеці, написання курсових та рефератів, а ще й з веселих вечірок у гуртожитку, цікавих екскурсій, святкових концертів в актовій залі рідного університету.

Ось, саме у сьогоднішній жовтневий вечір відбулась одна з найголовніших подій у новому житті наших «першачків» - Свято Першокурсника! До цього дня студенти готувалися майже з початку вересня: вивчали нові пісні та танці, готували веселі скетчі, знімали відео, а головне – знаходили нових друзів! Не менш хвилювалися за вдалий виступ куратори! Доцент нашої кафедри, куратор групи ТІ-1-6, Лариса Мазур майже кожен день цікавилась ходом підготовки до свята та наголошувала на паралельній ретельній підготовці до модульних контрольних. Але всі хвилювання минули, бо справжній принцип студентського життя - встигнути все! Блискучим ведучим свята був студент нашої кураторської групи Прокіпець Олександр! Вся група виявила різноманітні творчі здібності, за що отримала диплом від директора інституту Оксани Кочубей-Літвиненко.

Сподіваємось, що цей феєричний вечір – тільки початок не менш яскравого життя. Бажаємо новим студентам 2018 року вдалого складання зимової сесії, натхнення та ні пуха - ні пера! Зустрінемось на кафедрі харчової хімії!