Кафедра харчової хімії нашого університету продовжує серію хімічних лекторіїв для майбутніх вступників. Чергове засідання цього цікавого, пізнавального заходу відбулось за графіком, 26-го жовтня.

Лекторій розпочала доцент кафедри харчової хімії Віра Іщенко. Школярі активно брали участь у розв’язанні завдань ЗНО, які запропонувала лектор, повторили матеріал попереднього лекторію, розглянули наступну тему.

Також, на запрошення хімічної кафедри, до вступників завітали доцент кафедри оздоровчих продуктів Наталія Стеценко і студенти ННІХТ. Наш фахівець детально розповіла про свою кафедру та наголосила на актуальності створення харчової продукції оздоровчо-профілактичного призначення що користуються великим попитом у населення всього світу. Гості почастували абітурієнтів корисними та смачними солодощами, які було виготовлено на кафедрі оздоровчих продуктів.

Отже, можна твердити, що наші школярі цікаво і з користю провели цей день у стінах нашого рідного НУХТ. Тож із нетерпінням чекаємо абітурієнтів наступного місяця.

Приходьте, буде цікаво!