Протягом 24 червня по 6 липня 2019 року доцент кафедри харчової хімії Інна Попова пройшла наукове стажування для освітян за темою «Академічна доброчесність: виклики сьогодення» у Вищому Семінаріумі Духовному Університету С. Вишинського у Варшаві (Польща).

Стажування було організоване Вищим Семінаріумом Духовним у Варшаві UKSW спільно із Польсько-українською фундацією «Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці» (IIASC) та Фундацією АDD. Його мета – ознайомлення із європейськими підходами щодо питання наукового плагіату і популяризація академічної доброчесності, а також підвищення кваліфікації освітян і поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною і Польщею.

Стажування тривало 120 годин аудиторної та позааудиторної, у тому числі дистанційної роботи й відбувалося у два етапи. На першому учасники стажування мали написати есе на тему «Академічна доброчесність: виклики сучасност». Другий етап – виїзна робоча програма у м. Варшаві, що передбачала круглий стіл за участю польських експертів компанії Plagiat.Pl «Запобігання плагіату в освітньому та науковому середовищі. Програмні засоби для виявлення можливого плагіату у наукових та академічних роботах»; брифінг на тему легалізації перебування в Польщі та огляд основних правових та організаційних моментів навчання – легалізація документів, апостиль, нострифікація, переклади, вступна кампанія; презентацію стипендіальних і грантових програм, а також порядок подання заяв на фінансування навчання і проведення наукових досліджень у польських ВНЗ; навчальний візит до польського університету для ознайомлення із практичними моментами застосування системи запобігання плагіату; інтеграційні заходи та екскурсійну програму з оглядом об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО.

Успішне проходження стажування засвідчили відповідні сертифікати, що були вручені його учасникам у кінці.