Днями, 27–29 березня, на базі хімічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця) відбулась І Міжнародна (XI Українська) наукова конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Хімічні проблеми сьогодення», на якій зібрались хіміки з усієї України та з-за кордону.
В рамках конференції працювали секції: біохімії, аналітичної хімії, неорганічної хімії, органічної хімії, фізичної хімії, хімії високомолекулярних сполук, медичної та фармацевтичної хімії, хімічної інженерії.
Традиційно для участі в роботі конференції організатори запросили й провідних фахівців, а серед них і в. о. завідувача кафедри харчової хімії, д.х.н. Світлану Бондаренко. Досвідчені хіміки мали змогу не лише оцінити наукові досягнення молодих вчених та взяти участь в їх обговоренні, як члени журі, а й в неформальній обстановці кава-брейків та постерної сесії поділитись зі студентами та аспірантами своїм досвідом та дати цінні поради.

Всі представлені доповіді молодих хіміків були актуальними, високого наукового рівня, викликали зацікавлене обговорення учасників конференції.
В рамках роботи секції органічної хімії були презентовані результати дослідження амінометилювання природного кумарину умбеліферону за участю аміноспиртів, проведеного Владиславом Данильченком (студентом групи ХТ-4-6) під керівництвом д.х.н. Світлани Бондаренко. Обговорення в рамках конференції успіхів та проблем сучасної хімічної науки та освіти сприяло обміну досвідом та розвитку наукових зв’язків.