Кафедра харчової хімії декілька років поспіль пропонує абітурієнтам такий освітньо-консультаційний захід як «Хімічний лекторій». Вже не одне покоління здобувачів нашого університету, що навчаються на різних освітніх програмах, брали участь у засіданнях нашого лекторію. Як зазначають самі студенти, отримані навчальні навички допомогли їм структурувати свої знання, розібратися у складних питаннях ЗНО з хімії та успішно вступити на бюджетну форму навчання НУХТ. Треба зазначити, що можливість дистанційної форми проведення лекторію, значно поширила «географію» учасників, адже отримати відповіді на складні питання хімії можна було з різних куточків України.

Засідання 22 січня 2022 року, що провела асистент кафедри харчової хімії Надія Квітковська, було присвячено темі: «Будова атома. Періодичний закон і періодична система елементів. Хімічний зв'язок». Наша викладачка прочитала надзвичайно інформативну лекцію, яка супроводжувалась ілюстративною демонстрацією відеоматеріалів хімічних дослідів. Друга частина засідання лекторію була присвячена вирішенню тестових завдань, які частіше викликають труднощі при їх вирішенні. Абітурієнти мали змогу отримати консультацію та відповіді на всі свої запитання у викладачів кафедри харчової хімії.

Час напруженої роботи хімічного лекторію сплинув дуже непомітно. Наприкінці заходу викладачи запросили майбутніх вступників взяти участь в «Олімпіаді НУХТ для абітурієнтів з хімії», заочний тур якої розпочинається вже з 1-го лютого 2022 року. Також наші колеги нагадали, що перемога в Олімпіаді НУХТ надає можливість отримати до 20-ти додаткових балів до результату ЗНО!