Кафедра харчової хімії декілька років поспіль пропонує абітурієнтам такий освітньо-консультаційний захід як «Хімічний лекторій». Незважаючи на складні умови військового часу, викладачи продовжують традиційні заняття для старшокласників з різних куточків України. Як зазначають минулорічні слухачи, які вже є студентами нашого університету, отримані навчальні навички допомогли їм структурувати свої знання, розібратися у складних питаннях ЗНО з хімії та успішно вступити на бюджетну форму навчання НУХТ.

Засідання 3 грудня 2022 року, що провела асистент кафедри харчової хімії Надія Квітковська, було присвячено темі: «Основні хімічні поняття». Наша викладачка прочитала надзвичайно інформативну лекцію, яка супроводжувалась яскравою презентацією. Після лекції абітурієнти мали змогу отримати консультацію та відповіді на всі свої запитання у викладачів кафедри харчової хімії.

Час напруженої роботи хімічного лекторію сплинув дуже непомітно. Наприкінці заходу викладачи запросили майбутніх вступників взяти участь в наступних засіданнях хімічного лекторію НУХТ.