Минулого навчального року кафедра харчової хімії НУХТ започаткувала новий освітній захід, який користувався високою зацікавленістю абітурієнтів і школярів. Низка хімічних лекторіїв, яка містила дослідну частину, розпочалася взимку і дозволила учням підготуватися до олімпіади школярів НУХТ з хімії та здачі ЗНО. Тому в цьому році, зважаючи на прохання абітурієнтів, ми розпочали засідання хімічного лекторію вже у вересні.

Цієї суботи, 28 вересня, перші слухачі лекторію завітали до нашого університету. Школярі розібрали основні хімічні поняття, вчились розв’язувати типові задачі ЗНО, взяли участь у брейн-ринзі та покушували смаколики.

Слід зазначити, що серед наших першокурсників різних спеціальностей багато минулорічних слухачів хімічного лекторію! Більше 35 студентів отримали 20 додаткових балів до ЗНО завдяки участі в олімпіаді школярів НУХТ! А підготуватися до цього заходу допоможе хімічний лекторій.

Тож, шановні абітурієнти, не зволікайте! Запрошуйте друзів і приходьте на наступне засідання. Ознайомитись із актуальною інформацією щодо хімічного лекторію ви також можете за посиланням foodchem.nuft у соціальних мережах Facebook та Instagram.

Викладачі кафедри харчової хімії чекають вас вже у жовтні. До зустрічі!