Днями на звернення фахівців Центру доуніверситетської освіти аспірантка кафедри «Харчової хімії» Надія Суходольська, за участі Віри Миколаївни Іщенко, провели у профорієнтованому класі Технічного ліцею першу рубіжну контрольну роботу з хімії.
Зауважимо, що колектив кафедри «Харчової хімії» завжди активно долучається до профорієнтаційних заходів і користується найменшими нагодами задля популяризації нашого вишу. Тому перед початком контрольної роботи аспірантка розповіла ліцеїстам про навчання в нашому університеті, спеціальності, за якими здійснюється підготовка, про цікаве й насичене студентське життя.
Технічний ліцей з поглибленим вивченням предметів фізико-математичного, хіміко-біологічного та інформаційного напрямку є навчально-виховним закладом ІІ-ІІІ ступеня, в якому на високому рівні здійснюється відбір та довузівська підготовка талановитої учнівської молоді. В ліцеї вивчаються поглиблено математика, фізика, англійська мова, інформатика, хімія, біологія, технічне креслення, здійснюється допрофесійна підготовка за такими профілями:

  • програмування;
  • інформаційні технології;
  • комп'ютерна інженерія;
  • інформаційні мережі зв'язку;
  • інженерна механіка;
  • біохімічні технології (хімія/біологія);
  • хімічні технології.
Ліцей дає не лише фундаментальні знання з цих дисциплін, а забезпечує можливість усім випускникам продовжити своє навчання у провідних вищих навчальних закладах.
Крім напруженого навчального процесу ліцей пропонує своїм вихованцям творчу дослідницьку та наукову роботу під керівництвом педагогів ліцею та професорсько-викладацького активу суміжних вузів. Так у 2016-2017 році призерами районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з хімії та екологія рослинного світу стали 7 ліцеїстів, а призерами районного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та хімії – 31.
Впродовж багатьох років профорієнтований клас успішно функціонує у Технічному ліцеї м. Києва. Його випускники стають потужним поповненням студентського контингенту нашого вишу.
Нещодавно Технічний ліцей відмітив 25-річний ювілей та 10-річний ювілей плідної співпраці з Національним університетом харчових технологій.