Традиційно, весною Центр доуніверситетської освіти НУХТ проводить другу рубіжну контрольну роботу з конкурсних предметів на підготовчому відділенні та в профорієнтованих класах. До проведення цього заходу фахівці Центру запрошують і викладачів НУХТ, зокрема, викладачів кафедри харчової хімії. Старший викладач кафедри Христина Омельченко провела таку контрольну роботу з хімії у профорієнтованому класі провідного навчального закладу Києва - Технічному ліцеї.
Мета цього заходу – перевірити набуті знання з хімії, стан підготовки абітурієнтів до складання ними ЗНО з хімії, а також здійснити профорієнтаційну роботу задля популяризації нашого ВНЗ. Перед початком контрольної роботи Христина Володимирівна розповіла про затребуваність, авторитет інженерної освіти та її майбутню користь, а також про нові умови вступної кампанії і навчання в нашому університеті, студентське життя, перспективи працевлаштування та кар’єрне зростання. Ліцеїсти отримали буклет з інформацією для абітурієнта про Навчально-науковий інститут харчових технологій та важливими таблицями з хімії, які знадобляться у навчальному процесі.
Зазначимо, що Технічний ліцей досягнув значних успіхів на освітній ниві, надає якісну освіту і підготовку до вступу і навчання у вищих навчальних закладах. Наш університет пишається студентами, які є випускниками Технічного ліцею, і відзначає їх відмінні здібності до навчання і науково-дослідницької діяльності, організаційної та культурно-масової роботи.
Тож чекаємо на нові зустрічі з ліцеїстами і запрошуємо до вступу до Національного університету харчових технологій!