Шановні абітурієнти 2021 року!

Звертаємо вашу увагу, що вже з 1-го лютого 2021 року розпочинається заочний етап Всеукраїнської олімпіади вступників з хімії. У разі успішної участі, ви можете отримати 20 додаткових балів до ЗНО з хімії і значно полегшити собі вступ до НУХТ на спеціальність 181 «Харчові технології» освітніх програм «Харчові технології та інженерія», «Технологічна експертиза та безпека харчової продукції»; спеціальність 161 «Хімічні технології та інженерія» освітньої програми «Хімічна технологія»; спеціальність 162 «Біотехнології та біоінженерія» освітньої програми «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна».

Для того, щоб взяти участь в Олімпіаді необхідно зайти за посиланням https://nuft.edu.ua/vstupnyku/pidgotovka-do-vstupu-2021/olimpiadi-nuxt-–-2021/

Уважно ознайомтеся із правилами та порядком проведення випробувань! Також звертаємо увагу, що в соціальних мережах Facebook та Instagram існують сторінки нашої кафедри foodchem.nuft, де ви можете оперативно ознайомитися з актуальною інформацією та отримати відповіді на запитання щодо проведення хімічної олімпіади.

Тож не зволікайте! Не втрачайте шанс випередити конкурентів і вступити до університету в центрі Києва на престижну, перспективну спеціальність! За попередні 3 роки що проводиться Всеукраїнська олімпіада абітурієнтів, вже більше 150 студентів нашого університету отримали омріяні бюджетні місця і здобувають освіту на різних факультетах НУХТ!

До зустрічі на кафедрі харчової хімії НУХТ!