Запрошуємо вас до участі у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії. В олімпіаді можуть прийняти участь всі бажаючі – як студенти першого курсу, так і старшокурсники. Головне – це Ваша любов до хімії та прагнення перемоги!
Олімпіада проводиться у два етапи – заочний та очний. Термін проведення заочного туру з 15 січня по 25 лютого. Очний тур олімпіади відбудеться 28 лютого (слідкуйте за додатковою інформацією на сайті кафедри харчової хімії).
Вашій увазі пропонуються завдання заочного туру I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії. При виконанні завдань можна користуватись літературою та ресурсами Інтернету. Розв'язки (їх можна представити у рукописному варіанті, на листах формату А4, писати акуратно, тільки з однієї сторони) будуть прийматись 26 лютого в Ж-716 з 1000 до 1400 членом оргкомітету олімпіади Фоменком Веніаміном Васильовичем.

Підписати роботу необхідно за таким зразком:

Національний університет харчових технологій

Розв'язки

завдань заочного туру I етапу студентської олімпіади з хімії 2018 р.

студента ( вказати курс, групу, факультет/інститут)

Прізвище, ім’я, по-батькові (повністю)

контакти: e-mail, моб. телефон


Оргкомітет олімпіади відмітить всіх учасників, а переможці та призери одержать дипломи, які враховуються при призначенні стипендії, та інші заохочувальні призи. Команда переможців візьме участь у другому етапі Всеукраїнської олімпіади, який буде проведено в Національному університеті біоресурсів та природокористування України у травні.
Бажаємо успіхів!

Завдання можна завантажити за посиланням.