Наш університет завжди був на передових позиціях у державних рейтингах. Запорукою цього є високий освітній рівень наших студентів. Співробітники постійно працюють над якістю навчання і відбору абітурієнтів. Одним з чинників, що впливають на загальний рівень навчання, завжди була постійна та кропітка профорієнтація учнів шкіл і коледжів.

Ось і сьогоденний теплий жовтневий ранок розпочався для викладачів кафедри харчової хімії у стінах нашої Alma Mater. Відповідальний за профорієнтаційну роботу Олег Кроніковський разом із доцентами Ларисою Мазур і Світланою Ковальовою взяли участь в осінньому Дні відкритих дверей НУХТ.

Школярі та їх батьки виявили неабиякий інтерес до наших спеціальностей, позанавчальних заходів, якості гуртожитків і лабораторного фонду: відвідали мастер-класи, які презентували кафедри; підтримали творчих студентів під час концерту; ознайомились із різноманітними сертифікаційними програмами та можливістю взяти участь в олімпіадах, підготуватися до ЗНО на курсах; поспілкувалися з викладачами та керівництвом університету. Бесіди були змістовними та інформативними. Сподіваємось на зустріч з новим студентством у майбутньому, 2019-2020 навчальному році.

Університет чекає на вас, майбутні абітурієнти!