Кафедра харчової хімії, хоч і молода, але завжди плекає та шанує традиції і працівників, що присвятили своє наукове життя рідному університету, виховали багато поколінь харчовиків.

Тому, з почуттям глибокої поваги вітаємо доктора хімічних наук, професора Полумбрика Олега Максимовича з нагоди 80-річного ювілею! Зичимо Вам міцного здоров’я й натхнення на довгі роки життя, злагоди й добробуту, плідної наукової і педагогічної діяльності, родинного благополуччя та мирного неба!

Майже 30 років (з 1988 року по 2017рік) Олег Максимович очолював кафедру загальної і неорганічної хімії НУХТ. Професор - відомий спеціаліст з хімії вільних радикалів, автор понад 200 наукових робіт та монографії, підготував 7 кандидатів хімічних наук. За час його роботи на кафедрі проводились дослідження, пов’язані з визначенням біогенних і токсичних елементів у харчовій сировині та об’єктах довкілля, пошук шляхів збагачення продуктів харчування фізіологічно активними компонентами. Як в науковій так і в педагогічній діяльності, під керівництвом Олега Максимовича кафедра загальної і неорганічної хімії продовжила та примножила свої славні традиції.

Зі святом Вас, дорогий Олеже Максимовичу! Нехай ваш життєвий шлях осяє добра вдача!